UA
RU
Все детали вашего строительства — сегодня
Оставьте номер телефона, получите просчет актуальной стоимости проекта, ориентировочный перечень работ и материалов в течении дня

Дві головні причини будувати одноповерховий будинок

Ще зовсім недавно двоповерховий будинок хотіли всі, тому, що це багато місця, є сходи і виглядає переконливо і масштабно. Що там цього невеликого одноповерхового будинку? Навіть не видно практично за парканом.
Але сьогодні тренд на одноповерхові будинки захопив практично всю Європу, і поступово починає поширюватися в Україні. Чому так і чи дійсно одноповерховий будинок краще? Давайте розбиратися.

1. Зручність

Одноповерховий будинок - це зручно. Якщо ви забули зарядку від телефону на другому поверсі, не доведеться бігти за нею по сходах. І робот-пилосос сам не зможе спуститися, тому необхідно купувати 2 пилососи. А пройти на одному поверсі з кухні в спальню зі сніданком у ліжко зручніше і простіше, ніж підійматися з ним наверх.

Та й за дітьми наглядати зручніше, коли вони на одному поверсі з батьками. Також необхідно враховувати, що сходи можуть бути менш безпечними, особливо для зовсім маленьких дітей.

Коли вам 20-30 років постійне бігання по сходах практично не помітне. Але коли Ви стаєте старше - це не тільки помітно, але і менш комфортно. Саме тому старше покоління вибирає виключно одноповерхові будинки.

2. Ціна

Здається, ніби одноповерховий будинок буде дорожчим за двоповерховий такої ж площі. Тому що для двоповерхового будинку площею 200м2 потрібен фундамент 100м2, а для одноповерхового - 200м2. Відповідно, фундамент одноповерхового будинку обійдеться дорожче. До того ж крім площі, на його вартість впливає ще й перепад висот ґрунту. Точно так само і з покрівлею. І тому при розрахунках створюється враження, що двоповерховий будинок дешевше побудувати.

Але у двоповерхового будинку є сходи, бетонні перекриття, а на їхнє будівництво необхідні фінансові витрати. І зрештою сума спорудження двоповерхового будинку буде такою ж, як і одноповерхового такої ж площі. А крім ціни, у сходів є ще один значний мінус - вони займають багато корисного простору в вашому домі. При чому, як на першому поверсі, так і на другому. До сходів потрібен підхід і вихід з них.

Відповідно, будуючи двоповерховий будинок на 200 м2, фактично Ви зможете користуватися меншою площею будинку. А ось у одноповерхового будинку вся запланована площа може використовуватися набагато ефективніше.

Отож, якщо Вам дозволяє площа, рельєф ділянки, то однозначно краще будувати одноповерховий будинок. А якщо ділянка обмежена, у неї великий ухил, то Ваш вибір - двоповерховий будинок.

Ми максимально відкриті перед своїми клієнтами. Ведемо справи чесно та відповімо на всі ваші питання. Переконайтесь особисто!

Як на долоні
Контакти офісу в Києві
Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Оксамитова, 10
© 2019. «450 CERAMO-HOUSE» Сучасна архітектурно-будівельна компанія
Створено в